Klasa 1

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Religia - Gurgacz Ks. Michał s. 05

Edukacja wczesnoszkolna - Golenia Elżbieta s. 05

Religia - Gurgacz Ks. Michał s. 05

Edukacja wczesnoszkolna - Golenia Elżbieta s. 05

Edukacja plastyczna Turosz Anna

2

08:55 - 09:40

Wychowanie fizyczne - Golenia Elżbieta s. 05

Wychowanie fizyczne - Golenia Elżbieta s. korytarz

Edukacja wczesnoszkolna - Golenia Elżbieta s. 05

Edukacja informatyczna - Dyrda Rafał s. 12

Wychowanie fizyczne - Golenia Elżbieta s. korytarz

3

09:55 - 10:40

Edukacja wczesnoszkolna - Golenia Elżbieta s. 06

Edukacja wczesnoszkolna - Golenia Elżbieta s. 05

Edukacja wczesnoszkolna - Golenia Elżbieta s. 05

Wychowanie fizyczne - Golenia Elżbieta s. korytarz

Edukacja językowa. Język obcy nowożytny - Wyczarska Justyna s. 05

4

10:50 - 11:35

Edukacja językowa. Język obcy nowożytny - Wyczarska Justyna s. 05

Edukacja wczesnoszkolna - Golenia Elżbieta s. 05

Edukacja wczesnoszkolna - Golenia Elżbieta s. 05

Edukacja wczesnoszkolna - Golenia Elżbieta s. 05

Edukacja wczesnoszkolna - Golenia Elżbieta s. 05

5

11:45 - 12:30

Edukacja wczesnoszkolna - Golenia Elżbieta s. 05

   

Edukacja wczesnoszkolna - Golenia Elżbieta s. 05

Koło językowe - Wyczarska Justyna s. 05

 

 

Klasa 2

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Język angielski - Szczepańska Katarzyna s. 02

Edukacja wczesnoszkolna - Kurek Elżbieta s. 02

Edukacja wczesnoszkolna - Kurek Elżbieta s. 02

Edukacja wczesnoszkolna - Kurek Elżbieta s. 02

Edukacja wczesnoszkolna - Kurek Elżbieta s. 02

2

08:55 - 09:40

Religia - Gurgacz Ks. Michał s. 02

Edukacja wczesnoszkolna - Kurek Elżbieta s. 02

Religia - Gurgacz Ks. Michał s. 02

Edukacja wczesnoszkolna - Kurek Elżbieta s. 02

Edukacja techniczna - Kurek Elżbieta s. 02

3

09:55 - 10:40

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Edukacja plastyczna - Turosz Anna s. 02

Edukacja wczesnoszkolna - Kurek Elżbieta s. 02

Język angielski - Szczepańska Katarzyna s. 02

Edukacja wczesnoszkolna - Kurek Elżbieta s. 02

4

10:50 - 11:35

Edukacja wczesnoszkolna - Kurek Elżbieta s. 02

Edukacja wczesnoszkolna - Kurek Elżbieta s. 02

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Edukacja informatyczna - Dyrda Rafał s. 06

Edukacja wczesnoszkolna - Kurek Elżbieta s. 02

5

11:45 - 12:30

   

Zajęcia artystyczne - Kurek Elżbieta s. 02

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Edukacja wczesnoszkolna - Kurek Elżbieta s. 02

 

 

Klasa 3

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Edukacja językowa. Język obcy nowożytny - Wyczarska Justyna s. 04

Koło czytelnicze - Podolec Katarzyna s. 04

Edukacja przyrodnicza - Golenia Elżbieta

 

Edukacja techniczna - Golenia Elżbieta

2

08:55 - 09:40

Edukacja informatyczna - Dyrda Rafał s. 12

Religia - Wilk Ks. Marek s. 04

Edukacja matematyczna - Kurek Elżbieta s. 04

Edukacja społeczna - Golenia Elżbieta s. 04

Edukacja plastyczna - Turosz Anna

3

09:55 - 10:40

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Edukacja matematyczna - Kurek Elżbieta s. 04

Edukacja polonistyczna - Podolec Katarzyna s. 04

Edukacja matematyczna - Kurek Elżbieta s. 04

Edukacja polonistyczna - Podolec Katarzyna

4

10:50 - 11:35

Edukacja polonistyczna - Podolec Katarzyna s. 10

Edukacja polonistyczna - Podolec Katarzyna s. 04

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Religia - Wilk Ks. Marek s. 04

Edukacja polonistyczna - Podolec Katarzyna

5

11:45 - 12:30

Edukacja matematyczna - Kurek Elżbieta s. 06

Edukacja muzyczna - Kurek Elżbieta

Edukacja językowa. Język obcy nowożytny - Wyczarska Justyna s. 04

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

 

 

 

Klasa 4

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

   

Matematyka - Kiełb Justyna s. 11

Język polski - Malach Maria s. 11

 

2

08:55 - 09:40

Język angielski - Wyczarska Justyna s. 11

Wychowanie do życia w rodzinie - Szczepańska Katarzyna s. 11

Muzyka - Grądek Ewelina s. 11

Matematyka - Kiełb Justyna s. 11

Matematyka - Kiełb Justyna

3

09:55 - 10:40

Przyroda - Ostrowski Waldemar s. 11

Zajęcia z wychowawcą - Ostrowski Waldemar s. 11

Język angielski - Wyczarska Justyna s. 11

Informatyka - Dyrda Rafał s. 11

Język polski - Malach Maria s. 11

4

10:50 - 11:35

Technika - Dyrda Rafał s. 11

Religia - Wilk Ks. Marek s. 11

Język polski - Malach Maria s. 11

Przyroda - Ostrowski Waldemar s. 11

Plastyka - Turosz Anna

5

11:45 - 12:30

Matematyka - Kiełb Justyna s. 11

Historia - Ostrowski Waldemar s. 11

Język polski - Malach Maria s. 11

Język angielski - Wyczarska Justyna s. 11

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

6

12:40 - 13:25

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Język polski - Malach Maria s. 11

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Religia - Wilk Ks. Marek s. 11

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

 

 

Klasa 6

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Informatyka - 6 gr 1, Dyrda Rafał  s. 06

Matematyka - Kiełb Justyna s. 10

 

Matematyka - Kiełb Justyna s. 10

 

2

08:55 - 09:40

Język polski - Podolec Katarzyna s. 10

Język polski - Podolec Katarzyna

Język polski - Podolec Katarzyna s. 10

Religia - Wilk Ks. Marek s. 10

Język angielski - Wyczarska Justyna s. 10

3

09:55 - 10:40

Język angielski - Wyczarska Justyna s. 10

Język polski - Podolec Katarzyna s. 10

Historia - Ostrowski Waldemar s. 10

Geografia - Ostrowski Waldemar s. 10

Biologia - Cebulak Renata s. 10

4

10:50 - 11:35

Matematyka - Kiełb Justyna s. 10

Plastyka - Turosz Anna

Muzyka  - Grądek Ewelina s. 10

Język polski - Podolec Katarzyna s. 10

Zajęcia z wychowawcą - Kiełb Justyna s. 10

5

11:45 - 12:30

Technika - Dyrda Rafał s. 10

Religia - Wilk Ks. Marek s. 10

Matematyka - Kiełb Justyna s. 10

Historia - Ostrowski Waldemar s. 10

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

6

12:40 - 13:25

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Język angielski - Wyczarska Justyna s. 10

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Koło literackie - Podolec Katarzyna s. 10

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

7

13:30 - 14:15

Informatyka - 6 gr 2, Dyrda Rafał  s. 06

       

 

 

Klasa 7

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Chemia - Kluz Bożena s. 09

Fizyka - Mielczarek Jerzy s. 12

Koło geograficzne - Ostrowski Waldemar s. 12

Język niemiecki - Fudali Alicja s. 12

Biologia - Cebulak Renata s. 12

2

08:55 - 09:40

Chemia - Kluz Bożena s. 09

Fizyka - Mielczarek Jerzy s. 12

Geografia - Ostrowski Waldemar s. 12

Język polski - Malach Maria s. 12

Geografia - Ostrowski Waldemar s. 12

3

09:55 - 10:40

Matematyka - Kiełb Justyna s. 12

Matematyka - Kiełb Justyna s. 12

Język polski - Malach Maria s. 12

Matematyka - Kiełb Justyna s. 12

Plastyka - Turosz Anna s. 12

4

10:50 - 11:35

Historia - Ostrowski Waldemar s. 12

Język polski - Malach Maria s. 12

Język angielski - Wyczarska Justyna s. 12

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Język polski - Malach Maria s. 12

5

11:45 - 12:30

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Język polski - Malach Maria s. 12

Muzyka  - Grądek Ewelina s. 12

Informatyka - Dyrda Rafał s. 06

Historia - Ostrowski Waldemar s. 12

6

12:40 - 13:25

Język angielski - Wyczarska Justyna s. 12

Język niemiecki - Fudali Alicja s. 12

Matematyka - Kiełb Justyna s. 12

Biologia - Cebulak Renata s. 12

Język angielski - Wyczarska Justyna s. 12

7

13:30 - 14:15

Zajęcia z wychowawcą - Wyczarska Justyna s. 12

Religia - Wilk Ks. Marek s. 12

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Religia - Wilk Ks. Marek s. 12

 

8

14:20 - 15:05

   

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

   

 

 

Klasa 8

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Język polski - Podolec Katarzyna s. 12

 

Język polski - Podolec Katarzyna s. 09

Informatyka - 8 gr 1, Dyrda Rafał  s. 06

Język angielski - Szczepańska Katarzyna s. 09

2

08:55 - 09:40

Język angielski - Szczepańska Katarzyna s. 12

Matematyka - Kiełb Justyna s. 09

Język angielski - Szczepańska Katarzyna s. 09

Język niemiecki - Fudali Alicja s. 09

Biologia - Cebulak Renata s. 09

3

09:55 - 10:40

Chemia - Kluz Bożena s. 09

Religia - Wilk Ks. Marek s. 09

Matematyka - Kiełb Justyna s. 09

Język niemiecki - Fudali Alicja s. 09

Historia - Ostrowski Waldemar s. 09

4

10:50 - 11:35

Chemia - Kluz Bożena s. 09

Fizyka - Mielczarek Jerzy s. 09

Edukacja dla bezpieczeństwa - Kiełb Justyna s. 09

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Zajęcia z wychowawcą - Hawro Anna s. 09

5

11:45 - 12:30

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Fizyka - Mielczarek Jerzy s. 09

Historia - Ostrowski Waldemar s. 09

Religia - Wilk Ks. Marek s. 09

Matematyka - Kiełb Justyna s. 09

6

12:40 - 13:25

Matematyka - Kiełb Justyna s. 09

Wiedza o społeczeństwie - Ostrowski Waldemar s. 09

Geografia - Ostrowski Waldemar s. 09

Wiedza o społeczeństwie - Ostrowski Waldemar s. 09

Język polski - Podolec Katarzyna s. 09

7

13:30 - 14:15

Język polski - Podolec Katarzyna s. 09

Koło historyczne - Ostrowski Waldemar s. 09

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz

Język polski - Podolec Katarzyna s. 09

 

8

14:20 - 15:05

Informatyka - 8 gr 2, Dyrda Rafał

 

Wychowanie fizyczne - Hawro Anna s. korytarz